Lista e Grupeve 2019 - 2020, GRUPI I GJASHTË

DITA E SHTUNË 16 NENTOR

RRETHET SIPAS RENDIT ALFABETIK

B = GJ = K = L = SH = V

Kerkoni emrin tuaj duke e shkruar ate ne kutizen Filter, ne te majte te cdo emri do te gjeni dhe grupin perkates.

Nr Emer Mbriemer Qyteti Data e fillimit Ora
1 ARJON DEMIRI Berat 16 Nëntor 10'45
2 ERION PLAKU Berat 16 Nëntor  10'45 
3 ERVIN GARULI Berat 16 Nëntor  10'45 
4 JOANI XHAFERRI Berat 16 Nëntor  10'45 
5 JONIDA SALIASI Berat 16 Nëntor  10'45 
6 MELISA TROKA Berat 16 Nëntor  10'45 
7 ARENC VELIKA Gjirokaster 16 Nëntor  10'45
8 ARTAN ALIKO Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
9 BRENZINA BALILI Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
10 ELI MEMLIKAJ Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
11 ELISABETA MEMA Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
12 ENRIDO CAUSHI Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
13 KLEONA BAHJA Gjirokaster 16 Nëntor  10'45
14 SANIOLA KORE Gjirokaster 16 Nëntor  10'45 
15 ADELA DUNI Korce 16 Nëntor  10'45 
16 ADMIR SELIMI Korce 16 Nëntor  10'45 
17 ARIOLA IBRANJI Korce 16 Nëntor  10'45 
18 ELISA JAÇELLI Korce 16 Nëntor 10'45 
19 ENXHI GEGA Korce 16 Nëntor  10'45
20 ERMAL ÇELANJI Korce 16 Nëntor  10'45 
21 KESTJANA BRAÇE Korce 16 Nëntor 10'45 
22 LEONARD PASHO Korce 16 Nëntor  10'45 
23 MARINEL BREGU Korce 16 Nëntor  10'45 
24 ORNELA BRAÇE Korce 16 Nëntor  10'45 
25 ERZEN TUSHA Kukes 16 Nëntor  10'45
26 MELISA ZENELAJ Kukes 16 Nëntor  10'45 
27 BESMIR GURI  Lezhe 16 Nëntor  10'45 
28 DIANA MULAJ Lezhe 16 Nëntor  10'45 
29 ELTON JUSHI Lezhe 16 Nëntor  10'45 
30 FRANÇESKA MARKU Lezhe 16 Nëntor  10'45 
31 GRETA SIMONI Lezhe 16 Nëntor  10'45
32 IRISI TAHIRAJ Lezhe 16 Nëntor  10'45 
33 JURGENA TUCI Lezhe 16 Nëntor  10'45 
34 LUBJANA SHEHU Lezhe 16 Nëntor  10'45 
35 NDUE PËRLALA Lezhe 16 Nëntor  10'45 
36 PETRENA GJERGJI Lezhe 16 Nëntor  10'45 
37 ROLAND VATHI Lezhe 16 Nëntor  10'45
38 SAMANDA NOKA Lezhe 16 Nëntor 10'45 
39 TONIN BIBA Lezhe 16 Nëntor  10'45 
40 VOJSAVA KASALLA Lezhe 16 Nëntor  10'45 
41 ELSON RIKA Lushnje 16 Nëntor 10'45 
42 FIODOR DAVIDHI Lushnje 16 Nëntor  10'45 
43 KEIDI MUÇKA Lushnje 16 Nëntor  10'45
44 LEDIAN TABAKU Lushnje 16 Nëntor  10'45 
45 NIKOLLAQ JANO Lushnje 16 Nëntor  10'45 
46 ALBANA DASHI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
47 ARLINDA NIKSHIQI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
48 BENARD NDRECA Shkoder 16 Nëntor  10'45 
49 ELI BOGAJ Shkoder 16 Nëntor  10'45
50 ELIDON TROSHANI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
51 ESMIRA KURTAJ Shkoder 16 Nëntor  10'45 
52 FILOMENA BUJARJA Shkoder 16 Nëntor  10'45 
53 FLORINDA LLESHI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
54 KLOTILDA ULNDREAJ Shkoder 16 Nëntor  10'45 
55 KRISTIANA KODRA Shkoder 16 Nëntor  10'45
56 MARLEN PELINKU Shkoder 16 Nëntor  10'45 
57 MIRSIDA NIKSHIQI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
58 XHENI HALILI Shkoder 16 Nëntor 10'45 
59 XHUANA KAÇI Shkoder 16 Nëntor  10'45 
60 XHULIANA GILAJ Shkoder 16 Nëntor  10'45 
61 AISHE MUÇOJ Vlore 16 Nëntor 10'45
62 ARJANA KUBURJA Vlore 16 Nëntor  10'45 
63 ARMAND KOXHIONI Vlore 16 Nëntor  10'45 
64 BLEDAR PETANAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
65 BLENDI HOXHAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
66 DARON TOZAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
67 DORJAN KALEMAJ Vlore 16 Nëntor  10'45
68 DRITAN TAHIRAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
69 ELSIDO SHABANAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
70 ELTON MUKA Vlore 16 Nëntor  10'45 
71 ENEL BIMO Vlore 16 Nëntor  10'45 
72 ERMILA ALIAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
73 ERMIRA ISMAILAJ Vlore 16 Nëntor  10'45
74 EVA BUZI Vlore 16 Nëntor  10'45 
75 FILIPPO BRATI Vlore 16 Nëntor  10'45 
76 FJORALBA SORRA Vlore 16 Nëntor  10'45 
77 ILDA MERSINI Vlore 16 Nëntor  10'45 
78 JURGEN MICI Vlore 16 Nëntor 10'45 
79 LAURA ALIAJ Vlore 16 Nëntor  10'45
80 LEONARD ZHUPAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
81 LIRA SPIRO Vlore 16 Nëntor 10'45 
82 LULJETA HABILAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
83 LULJETA KOLLOMBO Vlore 16 Nëntor  10'45 
84 NERTILA LLAÇAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
85 NERTILA VRUZHAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
86 ROMILDA MALAJ Vlore 16 Nëntor  10'45 
87 SIDORELA MERKO Vlore 16 Nëntor  10'45
88 SILVIA MYSLIMI Vlore 16 Nëntor  10'45 
89 UEJDA HAMZARAJ Vlore 16 Nëntor  10'45